Aktuality‎ > ‎

Starší články

První výjezd mladších žáků 20.10.2012

(Lenka Navrátilová, hráčka mladších žáků KK NL B)

Dne 20.10 jsme se v 6:20 sešli v hale hl. nádraží v Brně. Když se vlak rozjel směrem do Náchoda, už jsme se těšili, až tam budeme. Jenže cesta se nevyvíjela dle našich představ. Ve městě Choceň jsme přestoupili na osobní vlak, který nás měl odvézt do Náchoda. Bohužel však na nádraží stály dva vlaky a my jsme nastoupili do toho nesprávného. Ten nás dovezl do Vysokého Mýta, kde jsme zjistili, že do Náchoda se asi nedostaneme, pokud se nevrátíme zpět do Chocně a odtud do Týniště nad Orlicí.

Odtud jsme jeli do Hradce Králové, odkud jsme se konečně dostali do Náchoda. Tam jsme odehráli zápas se Znojmem. Znojmo bylo lepší než my, a tak jsme tento zápas projeli 3:7. Ve druhém zápase se nám dařilo líp. Náchodští hráli dobře, ale my jsme už byli skvěle rozhýbaní a zahřátí, že jsme sázeli jeden koš za druhým. Ani jsme už nedělali tolik chyb jako v prvním zápase. Skončilo to 10: 4 pro nás. Bylo fajn nebýt poslední.

Pak jsme měli rozchod a tradá domů. Při cestě zpět jsme už přestupovali jen jednou. Cestu zpět do Brna jsme si perfektně užili, vystrkovali jsme hlavy z okna vlaku a křičeli jsme na lidi stojící na nádražích. Když jsme už byli unavení, hráli jsme prezidenta a městečko Palermo.

Jakmile jsme přijeli do Brna, tak si nás posbírali rodiče a já nepochybuju, že aspoň polovina z nás po příchodu domů padla do postele a do rána už z ní nevstala.


Comments