Náš klub

Vítáme Vás na stránkách spolku (dříve občanského sdružení), který sdružuje rodiče a děti se zájmem o rozvoj korfbalu zejména v městské části Brno - Nový Lískovec.

Naším cílem je podporovat sportovní vyžití dětí, mládeže i jejich rodičů. Nechceme však zůstávat jen u rekreační činnosti, proto se účastníme pravidelných soutěží:

Korfbalové ligy minižáků (U11), Korfbalové ligy mladších žáků (U13), Korfbalové ligy starších žáků (U16), v dospělých (1.Česká korfbalová liga) a také v České korfbalové dorostenecké extralize (U19). Naši hráči jsou pravidelně nominováni i vybíráni do reprezentace ČR.

Pravidelné tréninky vedou zkušení trenéři a učitelé.

Pokud chcete přihlásit svoje děti do našeho oddílu nebo se stát členy našeho sdružení, můžete nás kontaktovat či přijít se podívat na trénink. Mezi dospělé hráče přijmeme rádi i Vás, rodiče.